BOSCH PKE645D17

BOSCH PKE645D17

13.950,00 ден.   Спореди

4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Матирана стаклокерамика Дигитален дисплеј"TopControl" 17 нивоа за подесување на силата Електроника за кување Заклучување за заштита од деца Сигурносн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Матирана стаклокерамика Дигитален дисплеј"TopControl" 17 нивоа за подесување на силата Електроника за кување Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Главен прекинувач Индикатор за останата топлина за секое поле за кување Полиња за готвење: PL 14,5 cm 1,2 kW SL 18 cm 2,0 kW SD 14,5 cm 1,2 kW PD 21 cm 2,2 kW 1 x ноже за чистење на стаклокерамичката плоча Приклучна снага: 6,6 kW Димензии:ш/д 58,3 / 51,3 cm Димензии за вградување ш/д: 56 / 49 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи