BOSCH PKE645C14D

13.999,00 ден.   Спореди

4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Дугмиња за управување InoxLook,на десната страна 9нивоа за подесување на силата Индикатор за останата топлина за секое поле за кување SL 14,5 cm 1,2 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Дугмиња за управување InoxLook,на десната страна 9нивоа за подесување на силата Индикатор за останата топлина за секое поле за кување SL 14,5 cm 1,2 kW OL 21 cm 2,2 kW SD 18 cm 2,0 kW OD 14,5 cm 1,2 kW 1 x ноже зачистење на стаклокерамичката плоча Приклучна снага: 6,6 kW Димензии:ш/д 57,6 / 51,8 cm Димензии за вградување ш/д: 56 / 50 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи