BOSCH PIC 651B17E

BOSCH PIC 651B17E

27.350,00 ден.   Спореди

2 индукцискли полиња за кување 2 полиња за кување HighSpeed од тие 1 е проширено со овал Без оквир , брусени рабови Препознавање на величината на садот Сензорско управување Супер Quattro Eлектронски т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2 индукцискли полиња за кување 2 полиња за кување HighSpeed од тие 1 е проширено со овал Без оквир , брусени рабови Препознавање на величината на садот Сензорско управување Супер Quattro Eлектронски тајмер со функција на исклучување на секое поле Дигитален индикатор на преостанатата топлина за секое поле Дигитален дисплеј Тоp control 17 нивоа за подесување на силата Функција Power management Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Главен прекинувач Функција Power boost за предните полиња Минимална дебелина на работната површина 20 мм Приклучен кабел 1,1 м 1 ноже за стружење PL 14,5 cm ;1,4 /2kW SL 12/18 cm ;0,8/2,0 kW SD 14,5 cm ;1,2,kW PD 21 cm; 3,3 kW Приклучна сила : 7,2 kW Димензии: в/ш/д 57x575 / 505 mm Димензии за вградување в/ш/д:59/ 592 / 522mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи