BOSCH PHS5190

BOSCH PHS5190

3.799,00 ден.   Спореди

BOSCH PHS5190, Пегла за коса, Brilliant care hair серија, крем боја, 39W, златни керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување, флексибилни плочки за посебно обликување на кадрици,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHS5190, Пегла за коса, Brilliant care hair серија, крем боја, 39W, златни керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување, флексибилни плочки за посебно обликување на кадрици, температура до 200 степени, нагодување на температурата за здрава, осетлива и оштетена коса

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи