BOSCH PHS2560

BOSCH PHS2560

3.699,00 ден.   Спореди

BOSCH PHS2560, Пегла за коса, Pro salon home серија, темно сива боја, 170W, керамички плочки, анти статички ефект, температура до 200 степени, брзо загревање 60 секунди


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHS2560, Пегла за коса, Pro salon home серија, темно сива боја, 170W, керамички плочки, анти статички ефект, температура до 200 степени, брзо загревање 60 секунди

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи