BOSCH PHS2004

BOSCH PHS2004

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH PHS2004, Пегла за коса, Purple passion серија, виолетова боја, 35W,керамички плочки,температура до 200 степени, брзо загревање 60 степени


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHS2004, Пегла за коса, Purple passion серија, виолетова боја, 35W,керамички плочки,температура до 200 степени, брзо загревање 60 степени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи