BOSCH PHS 9630

BOSCH PHS 9630

2.590,00 ден.   Спореди

Боја: Црна Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од коренот до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од коренот до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од 100- 200°C Термостат за индивидуално подесување на температура ON/OFF копче за уклучување и исклучување со сијаличка Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата Брзо загревање 60 секунди Автоматско исклучување: 72 минути,за поголема безбедност Гумен кабел со должина од 3 м,отпорен на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Приклучна сила : 39 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка