BOSCH PHS 9590

BOSCH PHS 9590

2.540,00 ден.   Спореди

Боја: Црна Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Посебно дизајнирани плочи за поголем волумен Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.540,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Посебно дизајнирани плочи за поголем волумен Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура ON/OFF копче за уклучување и исклучување Брзо загревање 60 секунди Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање Торбица за чување отпорна на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Приклучна сила : 41 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка