BOSCH PHS 5190

BOSCH PHS 5190

2.990,00 ден.   Спореди

Боја: Кремаста со златен сјај Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата со златен сјај Температурата од 100- 200°C Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса Термо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Кремаста со златен сјај Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата со златен сјај Температурата од 100- 200°C Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура ON/OFF копче за уклучување и исклучување Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата Брзо загревање 60 секунди Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање Торбица за чување отпорна на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Приклучна сила : 39 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка