BOSCH PHS 3651

BOSCH PHS 3651

1.350,00 ден.   Спореди

Боја: Црвена Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од коренот до врвовите, пригоден и за кратка коса Антистатички ефект, статичната напнатост е намелена Керамичка грејна плоча за едн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црвена Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од коренот до врвовите, пригоден и за кратка коса Антистатички ефект, статичната напнатост е намелена Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата Температурата до 185°C Типка за уклучување и исклучување со црвена сијаличка ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата Брзо загревање 50 секунди Гумен кабел со должина од 1.8 м,отпорен на топлина со клип за полесно складирање Торбица за чување отпорна на топлина Приклучна сила : 17 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка