BOSCH PHS 2105

BOSCH PHS 2105

2.690,00 ден.   Спореди

Боја: сребрена Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Електронс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: сребрена Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Електронска регулација на температурата: 60 170°C за индивидуални опции Сигурносно подесување на температурата повеќе од 150°C, kое го спречува несаканото подесување на температурата Типка за уклучување и исклучување со црвена сијаличка ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата Брзо загревање 120секунди Заклучување на апаратот Заштита за прсти на врв на апаратот Кукица за обесување Приклучна сила : 170 W Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка