BOSCH PHS 2104

BOSCH PHS 2104

2.020,00 ден.   Спореди

Боја: виолетова Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за рамномерно распоредување на температурата Температурата до 200°C Копче за в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.020,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: виолетова Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за рамномерно распоредување на температурата Температурата до 200°C Копче за вклучување и исклучување со црвена светилка ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата Брзо загревање 60 секунди Заклучување на апаратот Заштита за прсти на врв на апаратот Кукица за закачување Јачина : 35 W Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка