BOSCH PHS 2101

BOSCH PHS 2101

1.880,00 ден.   Спореди

Боја: Темно сива Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Темпера...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.880,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Темно сива Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата до 200°C Типка за уклучување и исклучување со црвена сијаличка ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата Брзо загревање 60 секунди Заклучување на апаратот Заштита за прсти на врв на апаратот Кукица за обесување Приклучна сила : 35 W Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка