BOSCH PHD9760

BOSCH PHD9760

2.999,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD9760, Фен за коса, Pro salon серија, црна боја, 2000W, AC мотор, дупла јонизаторска функција која го намалува статичкиот електрицитет, дифузер за волумен, 3 степени на температура, 2 степени ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD9760, Фен за коса, Pro salon серија, црна боја, 2000W, AC мотор, дупла јонизаторска функција која го намалува статичкиот електрицитет, дифузер за волумен, 3 степени на температура, 2 степени на јачина, Cool копче за фиксирање на физурата, Tесен продолжеток за обликување на фризурата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи