BOSCH PHD5980

BOSCH PHD5980

3.299,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD5980, Фен за коса, Brilliant care hairtype серија, крем боја, 2200W, дупла јонизаторска функција која го намалува статицкиот елекрицитет, дифузер за волумен, 3 степени на температура, 2 степе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD5980, Фен за коса, Brilliant care hairtype серија, крем боја, 2200W, дупла јонизаторска функција која го намалува статицкиот елекрицитет, дифузер за волумен, 3 степени на температура, 2 степени на јачина на сушење, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи