BOSCH PHD5513

BOSCH PHD5513

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD5513, Фен за коса, Beautixx comfort серија, Бела боја, 1800W, 3 степени на темература, 2 степени на јачина на сушење,копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD5513, Фен за коса, Beautixx comfort серија, Бела боја, 1800W, 3 степени на темература, 2 степени на јачина на сушење,копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи