BOSCH PHD2511

BOSCH PHD2511

1.399,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD2511, Фен за коса, Star shine серија, црно розева боја со fancy апликации, 1800W, 3 степени на температура, 2 степени на јачина на сушење, рачка која се собира, cool копче за зацврстување на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD2511, Фен за коса, Star shine серија, црно розева боја со fancy апликации, 1800W, 3 степени на температура, 2 степени на јачина на сушење, рачка која се собира, cool копче за зацврстување на фризурата, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи