BOSCH PHD1150

BOSCH PHD1150

1.599,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD1150, Фен за коса, Beautixx travel серија, црвена боја, 1200W, 2 степени на температура, 2степени на јачина на сушење, рачка која се собира, Aдаптер за Јужна Европа, продолжеток за ладна


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD1150, Фен за коса, Beautixx travel серија, црвена боја, 1200W, 2 степени на температура, 2степени на јачина на сушење, рачка која се собира, Aдаптер за Јужна Европа, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи