BOSCH PHD1100

BOSCH PHD1100

1.399,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD1100, Фен за коса , Beautixx travel серија, сина боја, 1200W, 2степени на температура, 2 степени на јачина на сушење, рачка која се собира, Адаптер за ЈУжна Европа, продолжеток за ладна


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD1100, Фен за коса , Beautixx travel серија, сина боја, 1200W, 2степени на температура, 2 степени на јачина на сушење, рачка која се собира, Адаптер за ЈУжна Европа, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи