BOSCH PHD 9769

BOSCH PHD 9769

2.550,00 ден.   Спореди


Фен со јонизатор
Јачина 2000W, AC мотор
Зачтитна Softouch рачка
2 брзини
3 температури
Заштита од прегревање
Комбинирано копче за јачина и температура
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Фен со јонизатор
Јачина 2000W, AC мотор
Зачтитна Softouch рачка
2 брзини
3 температури
Заштита од прегревање
Комбинирано копче за јачина и температура
Дифузер со млазници за трајна фризура
Должина на кабел 3m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи