BOSCH PHD 5781

BOSCH PHD 5781

2.690,00 ден.   Спореди

Боја: Бела/темно розева Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност Тростепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Одвоена "c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Бела/темно розева Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност Тростепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Турбо копче:супер брзо сушење Сочувување на бојата на косата Со рачка која се склопува Кукица за обесување Додаток за одложување Заштита од прегрејување Исклучително тенок насочувач Приклучна сила : 2000 W Електричен кабел должина: 1.8 м со клип за полесно складирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи