BOSCH PHD 5780

BOSCH PHD 5780

2.550,00 ден.   Спореди

Боја: Лила со сатенски сјај Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност 2 одвоени клизни типки за бирање на температурата и силата на сушењето Тростепенско индивидуално бирање на те...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Лила со сатенски сјај Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност 2 одвоени клизни типки за бирање на температурата и силата на сушењето Тростепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Едноставен за чистење со мрежица која се менува Кукица за обесување Додаток за одложување Заштита од прегрејување Дифузер за волумен со подолги прсти, кои испуштаат воздух За поголем волумен на фризурата Исклучително тенок насочувач Приклучна сила : 2000 W Електричен кабел должина: 3 м со клип за полесно складирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи