BOSCH PHD 5512

BOSCH PHD 5512

1.820,00 ден.   Спореди

Боја: црвена-гламурно црвена Сочувување на бојата на косата Посебна care функција за тенка коса Турбо копче:супер брзо сушење Тростепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуалн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.820,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црвена-гламурно црвена Сочувување на бојата на косата Посебна care функција за тенка коса Турбо копче:супер брзо сушење Тростепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата 2 одвоени клизни типки за бирање на температурата и силата на сушењето Дифузер за волумен со подолги прсти, кои испуштаат воздух Едноставен за чистење со мрежица која се менува Кукица за обесување Заштита од прегрејување За поголем волумен на фризурата Тенок насочувач Приклучна сила : 2000 W Електричен кабел должина: 1.9 м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи