BOSCH PHD 3300

1.599,00 ден.   Спореди

ФЕН ЗА КОСА
МОЌНОСТ 1600 W
ДИФУЗЕР
2 СТЕПЕНИ
КОПЧЕ ЗА ЛАДЕН ВОЗДУХ
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФЕН ЗА КОСА
МОЌНОСТ 1600 W
ДИФУЗЕР
2 СТЕПЕНИ
КОПЧЕ ЗА ЛАДЕН ВОЗДУХ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи