BOSCH PHD 2511B

BOSCH PHD 2511B

1.330,00 ден.   Спореди

Боја:црна Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Тристпенско бирање на температурата Комбиниран клизен регулатор за бирање на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.330,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја:црна Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Тристпенско бирање на температурата Комбиниран клизен регулатор за бирање на силата на сушење за индивидуално подесување Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата Кукица за обесување Заштита од прегрејување Додаток за трајна Млазница за за трајна Приклучна сила : 1800 W Димензии (v x š x d): 80x170x250 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи