BOSCH PHD 1151

BOSCH PHD 1151

1.399,00 ден.   Спореди

Боја: Црна,лимон боја Компактен облик за носење при патување Метална мрежа за заштита на косата Со додатен насочувач Чување на мал простор заради рачката која се склопува Комбинирана типка за бирање н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна,лимон боја Компактен облик за носење при патување Метална мрежа за заштита на косата Со додатен насочувач Чување на мал простор заради рачката која се склопува Комбинирана типка за бирање на силата и температурата Кукица за обесување Помагало за одложување Заштита од прегрејување Приклучна сила : 1200 W Должина на кабел 1.8м Можно е пренасочување на волтажата на 110 / 240 V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи