BOSCH PHD 1150

BOSCH PHD 1150

1.380,00 ден.   Спореди

Боја: Црвена цреша Двостепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Чување на мал простор заради рачката која се склопува Комбинирана типка за бир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.380,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црвена цреша Двостепенско индивидуално бирање на температурата Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење Чување на мал простор заради рачката која се склопува Комбинирана типка за бирање на силата и температурата Кукица за обесување Помагало за одложување Заштита од прегрејување Млазница за за трајна Адаптер за Јужна Европа Патнен несесер за чување Приклучна сила : 1200 W Можно е пренасочување на волтажата на 110 / 230 V Димензии (v x š x d): 80x230x160 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи