BOSCH PHC 9690

BOSCH PHC 9690

2.990,00 ден.   Спореди

Боја: Црна/сребрена Единствен додаток за два прста за 2 различни стила Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата за мазен сјаен финиш Дисплеј со индикатор за температура Брзо ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна/сребрена Единствен додаток за два прста за 2 различни стила Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата за мазен сјаен финиш Дисплеј со индикатор за температура Брзо загревање 50 секунди Температурата од 120- 200°C Заклучувањето избегнува ненамерно регулирање на температурата Автоматско исклучување: 45 минути,за поголема безбедност Кабелот се врти за поголемо движење Гумен кабел 3 м ,отпорен на топлина со клип за затварање Кукичка за закачување Торбица за чување отпорна на топлина Приклучна сила : 52 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка