BOSCH PHC 2520

BOSCH PHC 2520

2.790,00 ден.   Спореди

Боја: Лила со златно Керамичка грејна плоча со златен сјај за нежно исправување и извиткување Температурата од 100- 200°C 5 подесувања на температурата 2 во 1 фигаро со голем дијаметар Заоблени рабови...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Лила со златно Керамичка грејна плоча со златен сјај за нежно исправување и извиткување Температурата од 100- 200°C 5 подесувања на температурата 2 во 1 фигаро со голем дијаметар Заоблени рабови за големи локни или посебно нежно пеглање Нежна soft touch површина Копче за уклучување и исклучување со контролна светилка Брзо загревање 60 секунди Спремен за употреба дисплеј со зелено светло Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност Кабелот се врти за поголемо движење Заштита за прсти Торбица за чување отпорна на топлина Кабелот се врти за поголемо движење Кукичка за закачување Приклучна сила : 68 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка