BOSCH PHA2300

BOSCH PHA2300

1.999,00 ден.   Спореди

BOSCH PHA2300, Четка за обликување на косата, beautixx curly серија, сина боја, 700W, 3 нивоа на температура, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за обликување, кружна четка со мешан...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHA2300, Четка за обликување на косата, beautixx curly серија, сина боја, 700W, 3 нивоа на температура, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за обликување, кружна четка со мешани влакна, кружна четка со влакна на извлекување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи