BOSCH PHA 2661

BOSCH PHA 2661

2.870,00 ден.   Спореди

Боја: сребрена /темно сива Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност 2 избора на температури Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата (170 / 350 W) Кукица за обесување Зашти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: сребрена /темно сива Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност 2 избора на температури Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата (170 / 350 W) Кукица за обесување Заштита од прегрејување Округла четка со мешани четкици Округла четка со извлекувачки четкици за полесно обликување на подвиткувањата Додаток за обликување на на мали подвиткувања Додаток за пеглање на косата Несесер за чување на додатоците Млазница за за трајна Приклучна сила : 1000 W Димензии (v x š x d): 340x340x80 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка