BOSCH PHA 2000

BOSCH PHA 2000

1.230,00 ден.   Спореди

Боја: Слонова коска 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици Приклучна сила : 400 W Димензии (v x š x d):...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Слонова коска 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици Приклучна сила : 400 W Димензии (v x š x d): 60x340x110 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка