BOSCH MUM4825

BOSCH MUM4825

9.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MUM4825, Kујнски робот, Бела боја, 600W, 4 брзини, повеќенаменска погонска рачка, пластичен сад за мешање за најмногу 1kg брашно + додатоци за најмногу 3.9kg тесто, бокал за матење пластичен 1l,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MUM4825, Kујнски робот, Бела боја, 600W, 4 брзини, повеќенаменска погонска рачка, пластичен сад за мешање за најмногу 1kg брашно + додатоци за најмногу 3.9kg тесто, бокал за матење пластичен 1l, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор, посебно сецко со 3 различни диска, интерактивен DVD диск со рецепти

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи