BOSCH MUM4600

BOSCH MUM4600

6.299,00 ден.   Спореди

BOSCH MUM4600, Kујнски робот, Бела боја, 550W, ProffiMix 46 electronic, 4 брзини, повеќе наменска погонска рачка, пластичен сад за мешање за најмногу 1kg брашно + додатоци за најмногу 2.7kg тесто, мет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MUM4600, Kујнски робот, Бела боја, 550W, ProffiMix 46 electronic, 4 брзини, повеќе наменска погонска рачка, пластичен сад за мешање за најмногу 1kg брашно + додатоци за најмногу 2.7kg тесто, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи