BOSCH MSQ 3580S

BOSCH MSQ 3580S

2.990,00 ден.   Спореди

Боја: бела/светло сива Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка 5 работни брзини Одвоена типка за изфрлање на додатокот Намотување на кабел на апаратот Прилагоден и за леваци 2 турбо маталки за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела/светло сива Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка 5 работни брзини Одвоена типка за изфрлање на додатокот Намотување на кабел на апаратот Прилагоден и за леваци 2 турбо маталки за мешање 2 стабилни маталки за гмечење Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови за леб, десерти, меки пецива, храна за бебиња, кој го сочинуваат : горен дел и лонче Нож од инокс Нога за мешање од инокс Лонче за мешање со скала за мерење Поклопец за лонче Приклучна сила: 450 W Димензии (v x š x d): 168x240x230 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка