BOSCH MSM7500

BOSCH MSM7500

3.399,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM7500, Стапчест миксер со сад за мерење + Сецко, Сребрено сива боја, 600W, Турбо копче, Електронско регулирање на број на вртежи, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, XL ун...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM7500, Стапчест миксер со сад за мерење + Сецко, Сребрено сива боја, 600W, Турбо копче, Електронско регулирање на број на вртежи, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, XL универзален сецко со отрсранлив нож и капак

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи