BOSCH MSM7250

BOSCH MSM7250

2.899,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM7250, Стапчест миксер со сад за мерење, Црна боја, 500W, Турбо копче, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, со отрсранлив нож и капак


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM7250, Стапчест миксер со сад за мерење, Црна боја, 500W, Турбо копче, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, со отрсранлив нож и капак

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи