BOSCH MSM6B300

BOSCH MSM6B300

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM6B300, Стапчест миксер со сецко и сад за мерење, сиво Бела боја, 300W, Нога за матење од пластика издржлива на високи температури


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM6B300, Стапчест миксер со сецко и сад за мерење, сиво Бела боја, 300W, Нога за матење од пластика издржлива на високи температури

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи