BOSCH MSM6B100

BOSCH MSM6B100

1.099,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM6B100, Стапчест миксер, сиво Бела боја, 300W,,Нога за матење од пластика издржлива на високи температури


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM6B100, Стапчест миксер, сиво Бела боја, 300W,,Нога за матење од пластика издржлива на високи температури

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи