BOSCH MSM 6B300

BOSCH MSM 6B300

1.790,00 ден.   Спореди

Боја: бела Ергономско обликуван дводелен шстапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Сите делови (освен горниот дел со моторот) се погодни за миење во машина за садови 1 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела Ергономско обликуван дводелен шстапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Сите делови (освен горниот дел со моторот) се погодни за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање, Дроби и мраз Лонче за мешање со скала за мерење Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови за леб, десерти, меки пецива, храна за бебиња, кој го сочинуваат: горен дел и лонче, Нож од инокс Поклопец Приклучна сила: 300 W Димензии (v x š x d): 130x200x410 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка