BOSCH MSM 6B250

BOSCH MSM 6B250

1.790,00 ден.   Спореди

Боја: бело/сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од инокс Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од ино...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бело/сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од инокс Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање Сад за мешање со скала за мерење Приклучна сила: 300 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка