BOSCH MSM 6B150

BOSCH MSM 6B150

1.150,00 ден.   Спореди

Боја: бела Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање Дроби мраз Лонче за мешање со скала за мерење Приклучна сила: 300 W Димензии (v x š x d): 110x110x430 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка