BOSCH MSM 6A60

BOSCH MSM 6A60

2.390,00 ден.   Спореди

Боја: бела / сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер со soft tach додаток Без кабел -на полнење со литиумска батерија Додатно турбо копче за уште подобри резултати Нож за мешање од инокс Сите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер со soft tach додаток Без кабел -на полнење со литиумска батерија Додатно турбо копче за уште подобри резултати Нож за мешање од инокс Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови Дроби и лед Прозирен сад за мешање со скала за мерење за подготовка на храна за бебиња или мешање на пијалоци, кајмак Капак за садот за мешање Капак за сецкалката Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови , десерти и меки пецива, храна за бебиња кои го сочинуваат горен дел и лонче променливо од оплеменет челик, поклопец за непропусно затворање и чување во фрижидер Држач за на зид кој се користи и за полнење на батеријата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка