BOSCH MSM 66120

BOSCH MSM 66120

2.820,00 ден.   Спореди

Боја: бела / сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Додатна турбо типка за уште подобри резултати Нож и нога за мешање од инокс Тивок мотор со мали вибрации Копче за менување на ногата за ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.820,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Додатна турбо типка за уште подобри резултати Нож и нога за мешање од инокс Тивок мотор со мали вибрации Копче за менување на ногата за мешање Нож со четири сечила за одлични резултати 12 јачини Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови Прозирно лонче за мешање со скала за мерење за припрема на храна за бебиња или мешањеи пијалоци, кајмак Поклопец за лончето за мешање Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирењем месо, ореви и припрема на сосови , десерти и меки пецива, храна за бебиња кои го сочинуваат горен дел и лонче променливо од оплеменит челик, поклопец за непропусно затворање и чување во фрижидер Приклучна сила: 600 W Должина на кабел 1,4 м Димензии (v x š x d):39.3x55x62 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка