BOSCH MSM 6150

BOSCH MSM 6150

1.700,00 ден.   Спореди

Боја: бело/сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Нога за мешање погодна за миење во машина за садови 1 работна брзина Екстра турбо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.700,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бело/сива Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Нога за мешање погодна за миење во машина за садови 1 работна брзина Екстра турбо копче за максимална брзина Моментална функција Нож од инокс за брзо дробење, мешање и сецкање Дроби мраз Приклучна сила: 400 W Димензии (v x š x d): 398x67x67 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка