BOSCH MMB2001

BOSCH MMB2001

5.299,00 ден.   Спореди

BOSCH MMB2001, Блендер, светло сива боја, 600W, 1.75 литри стаклен бокал за матење, 2 степени регулатор, можност за дробење мраз, 1.2 метри должина на кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MMB2001, Блендер, светло сива боја, 600W, 1.75 литри стаклен бокал за матење, 2 степени регулатор, можност за дробење мраз, 1.2 метри должина на кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи