BOSCH  MMB11B2

BOSCH MMB11B2

4.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MMB11B2, Блендер, црна боја, 500W, 1.75 литри стаклен бокал за матење, 2 степени регулатор, можност за дробење мраз, 1.2 метри должина на кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MMB11B2, Блендер, црна боја, 500W, 1.75 литри стаклен бокал за матење, 2 степени регулатор, можност за дробење мраз, 1.2 метри должина на кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи