BOSCH MMB 64G3M

BOSCH MMB 64G3M

8.750,00 ден.   Спореди

Боја: црна/инокс Стаклен сад за мешање Зафатнина 1,5 литри Подвижен регулатор, два степени + моментален 3 програми за смути,дробење на мраз и сецкање Со посебен систем за тивка работа Додатни делови:с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.750,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црна/инокс Стаклен сад за мешање Зафатнина 1,5 литри Подвижен регулатор, два степени + моментален 3 програми за смути,дробење на мраз и сецкање Со посебен систем за тивка работа Додатни делови:сецко за сецкање и филтер за подготовка на смути Простор за чување на кабелот Приклучна сила 800W Димензии (v x š x d): 437 x 196 x 237 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка