BOSCH MMB 21POR

BOSCH MMB 21POR

4.199,00 ден.   Спореди

Боја: бело/црвена Пластичен сад за мешање Зафатнина 1,5 литри Подвижен регулатор, два степени + моментален Можност за дробење мраз Простор за чување на кабелот Приклучна сила 500W Димензии (v x š x d)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бело/црвена Пластичен сад за мешање Зафатнина 1,5 литри Подвижен регулатор, два степени + моментален Можност за дробење мраз Простор за чување на кабелот Приклучна сила 500W Димензии (v x š x d): 419 x 196 x 237 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка