BOSCH MMB 2001

BOSCH MMB 2001

5.299,00 ден.   Спореди

Боја:сребрена металик Стаклен сад за мешање Зафатнина 1,75 л Подвижен регулатор, два степени + моментален Можност за дробење мраз Простор за чување на кабелот Приклучна сила 600W Димензии (v x š x d):...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја:сребрена металик Стаклен сад за мешање Зафатнина 1,75 л Подвижен регулатор, два степени + моментален Можност за дробење мраз Простор за чување на кабелот Приклучна сила 600W Димензии (v x š x d): 431x153x260 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка